Tradycyjne zmywanie podłóg to czynność żmudna i czasochłonna. Żeby podłogi były czyste trzeba najpierw wyciągnąć wiadro, nalać do niego wodę i płyn, przygotować ścierkę lub mopa i dopiero wtedy można zacząć pracę. Jeżeli mieszkanie jest stosunkowo niewielkie zadanie to właściwie nie jest takie trudne. Ale co w przypadku dużych powierzchni? Przekalkuluj ile czasu zajmuje zmycie całej podłogi, ile razy trzeba płukać mopa, a może nawet wymieniać wodę.

A teraz wyobraź sobie, że jest takie urządzenie, które wykona całą pracą za ciebie. Poznaj Mamibot SWEEPUR.

Mamibot SWEEPUR to robot mopujący

  • na sucho i
  • na mokro.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii Gyro-Navi czyści dokładnie i skutecznie.

Co ten robot zrobi za ciebie?

Mamibot SWEEPUR pomoże utrzymać podłogi w czystości, bez względu na to, jak duże pomieszczenie oddasz mu pod opiekę. Urządzenie nadaje się nie tylko do celów domowych, ale również do biura czy gabinetu, ponieważ pracuje cicho i bez twojej pomocy. Wystarczy, że naciśniesz przycisk, a robot zajmie się resztą.

Dwa sposoby sprzątania

W zależności od tego, czy chcesz przetrzeć podłogę na sucho, czy na mokro, możesz wybrać inny tryb pracy robota.

  • Pierwszy z nich Quick Cleaning Mode to szybkie sprzątanie suchą ściereczką. W tym trybie robot zbierze niewielki brud, włosy oraz kurz.
  • Drugi tryb pracy – Deep Cleaning Mode to sprzątanie na mokro. W tym trybie urządzenie usunie większe zabrudzenia oraz zetrze mokrą ściereczką twarde powierzchnie (kafle, panele).

Omija dywany i przeszkody

Nie musisz się obawiać, że robot wjedzie na dywan. Ergonomiczny kształt pozwala urządzeniu dotrzeć we wszystkie zakamarki, a ponieważ robot jest dość niski, wjedzie pod większość mebli.

Optymalny wzorzec czyszczenia

Robot porusza się w uporządkowany sposób, aby cała powierzchnia została dokładnie wyczyszczona.

Prosta budowa – wiele funkcji

Mamibot SWEEPUR to urządzenie o wyjątkowo prostej budowie. Może je obsługiwać nawet dziecko (oczywiście pod nadzorem rodzica). Urządzenie posiada 3 przyciski:

  • włącznik/wyłącznik,
  • tryb pracy na mokro,
  • tryb pracy na sucho.

Dodatkowo w zestawie znajdziesz dwa komplety ściereczek (do przecierania na sucho i mopowania), które możesz prać w pralce i korzystać z nich przez długi czas.

Wirtualna latarnia – co to takiego?

W zestawie z Mamibot SWEEPUR znajdziesz wirtualną latarnię. Co to takiego? Latarnia ma kształt puszki i pozwala robotowi odnajdywać się w przestrzeni. Wskaźnik pola GyroNavi łączy się na podczerwień z urządzeniem, dlatego sprzątanie jest bardziej efektywne, a ty nie musisz się obawiać, że w domu pozostaną niewyczyszczone miejsca.

Robot został wyposażony w nowoczesne technologie, a jego cena daleko odbiega od innych tego rodzaju urządzeń dostępnych na rynku. Nie musisz więc wybierać pomiędzy jakością a ceną. Ten robot sprząta dokładnie i precyzyjnie, a co najważniejsze kosztuje tyle, aby każdy mógł sobie pozwolić na jego zakup.

W naszym sklepie dedykowanym dla alergików i ich rodzin możesz zapoznać się z pełną ofertą robotów sprzątających marki Mamibot.

Źródło: opracowanie własne na podstawie mamibot.tech
Foto: Mamibot